کشمش تاکستان

کشمش صادراتی

10
دى
1398
صادرات کشمش در ایران به چه صورت انجام می گیرد

کشور ایران ایران جزوه 3 کشور برتر در صادرات کشمش می باشد که در این رتبه بندی کشور های ترکیه و آمریکا در رتبه های بعدی قرار دارند. کشمش در بازار ایران دارای انواع مختلفی می باشد کشمش ها دارای خواصی بسیار می باشند که از جمله آن می توان به کاهش فشار خون، کمک به درمان کم خونی، پیشگیری از سرطان، محافظت از استخوان ها، تامین ویتامین های مورد نیاز، بهبود عملکرد رگ ها و مقابله با مشکلات معده، ریزش مو تنها چند مورد مختصری از مزایای بی شمار کشمش به شمار می روند. همچنین کشمش با توجه به شرایط که دارد و ماندگاری بالا در همه ایام سال امکان صادرات آن و استفاده از آن وجو دارد.

مشخصات کشمش مرغوب و با کیفیت برای صادرات:

کشمشی را که قصد داریم برای  صادرات ارسال کنیم باید تمیز عاری از هر نوع آفت، خاک، بوی بد و یا مزه بد باشد. کارشنان ما متعقدند که رطوبت کشمش نباید بیشتراز 18 درصد باشد.  توجه داشته باشید کشمشی مناسب است که از انگور حداقل 90درصد به دست بیاید رنگ کشمش که برای صادرات استفاده می شود باید دارای رنگ یکنواخت باشد.

 

در حال حاضر صادرات کشمش در ایران چگونه می باشد؟

کشور ایران صادرات کشمش را از سالیان قبل تر شروع کرده و سابقه ای چند صدساله دارد کشور ایران از نظر تنوع و گوناگونی کشمش دارای رتبه نخست در جهان می باشد. کشور ایرا ن علاوه بر کشمش، در صادرات خرما، پسته، و خشکبار های دیگر فعالیت دارد ولی بخشی از اعظم صادرات ایران را کشمش در بر گرفته است. به خاطر بسپارید که 90درصد صادرات کشمش در جهان مربوط به سه کشور ایران، ترکیه، و آمریکا می باشد نکته قابل تامل در مورد کشور ترکیه این می باشد که خود کشور ترکیه علاوه برا ینکه کشمش صادر می کنند کشمش نیز وارد می کنند. بیشترین کشورهای که کشمش به آنها صادر می شود کشورهای پاکستان، روسیه، آلمان، یونان، هند، مصر، امارات و ترکیه هستند.

 قیمت کشمش درجه یک چقدر است؟

قیمت کشمش درجه یک روزانه در حال تغییر می باشد. شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت درجه یک با مشاوران سایت ما در تماس باشید.